קצת עלינו

בכל יום אנחנו קמים עם מטרה אחת, להביא לילדים ולמבוגרים גם יחד את סרטי האנימציה הטובים ביותר. אנחנו בודקים, שואלים,קוראים תסריטים,צופים בסרטים,בודקים שוב ושוב ולבסוף, אחרי המון שעות צפייה (ולא מעט פופקורן) אנחנו בוחרים רק את הסרטים האיכותיים ביותר מכול רחבי העולם.

אנחנו בוחרים סרטים הן לאור יכולות ההפקה שלהם והן לפי איכות האנימציה, אבל בראש ובראשונה אנו בוחרים את הסרטים שיש בהם סיפור בלתי נשכח ומהנה ,לכן כשאתם בוחרים לצפות עם הילדים שלכם בסרט של פילמהאוס, מבוגרים וילדים באחד – אתם בוחרים להיסחף איתם לעולם מרתק וחינוכי, מלא דמיון וערכים, סיפור שיעניק לכם חוויה משותפת שתמשיך אתכם הרבה אחרי שהסרט יגמר.

פילמהאוס הוא שם נרדף לסרטי אנימציה איכותיים לכול הגילים. אנחנו חברת ההפצה לסרטי אנימציה עצמאיים המובילה בישראל, אנחנו מתבססים על ניסיונם העשיר והרחב של מייסד החברה, אלן גרינבלט, המעורב בכל התחומים של תעשיית הקולנוע בהוליווד ובישראל במשך שנים רבות, והשותפים שלו בחברת פילמהאוס משה אדרי וחברת ״יוניטד קינג״.

חזונם של גרינבלט ואדרי הוא להביא לישראל סרטי אנימציה מובילים מכול רחבי העולם, בדגש על סרטי איכות, נקיים מאלימות או תכנים לא ראויים עבור ילדים. לכן, כל אדם בכול גיל אשר ילך לסרט שמופץ על ידי פילמהאוס, יכול להיות בטוח שהוא או היא יוכל לצפות רק בסרטי האנימציה העצמאיים הטובים ביותר בעולם.

פילמהאוס מפיצה ב- DVD ,VOD וטלויזיה מבחר של סרטי אנימציה באורך מלא שהפכו לאהובים על ילדים ומבוגרים בכל הגילים.