מסוכות בבתי הקולנוע

סיפור הסרט
כל ערב, בזמן שבן הולך לישון, צבעי הפסטל שלו קמים לחיים וקופצים לתוך קופסת הצבעים הקסומה שלהם ודרכה הם עוברים לביתם בעיר הצבעים. עולם של גוונים מהממים, פנטזיה מרהיבה וניחוחות של ילדות מתגלים פתאום. עולם שניזון מקשת ומפל קסומים אשר נותנים לעיר ולתושביה את הצבע שלהם.


כשצהובה, הגיבורה הביישנית שלנו, נותרת בטעות מאחור בחדר של בן, היא מעירה שני ציורים לא גמורים: המלך שרבוט, מפלצת גדולה, חזקה ואילמת – ונט, עוזרו ההיפראקטיבי שאינו מפסיק לדבר לרגע .בעודם מחפשים את הצבעים שאיתם יוכלו לצבוע את עצמם, הם עוקבים אחרי צהובה לעיר הצבעים, שם השניים יוצרים פניקה ודאגה. שרבוט ונט מנסים לחסום את מפל הצבעים ולקחת את הצבע רק לעצמם. אם יצליחו עיר הצבעים תעלם ואיתה ייעלמו הצבעים החביבים שלנו.


צהובה וחבורת הצבעים שאיתה, כחול המגניב, ירוק הקפדן, אדומה הסרקסטית, שחור הפסימי ולבן הדאגן מנסים להציל את המצב. יחד הם עוברים הרפתקאות נפלאות ופוגשים יצורים מרתקים לאורך הדרך וצהובה מגלה שיש לה יותר אומץ וכוח משחשבה והיא לומדת להאמין בעצמה ולסמוך על חבריה.


מלא בתובנות יקרות ערך ,הסיפור הקסום הזה יבדר ויעורר השראה תוך שימוש בעולם של אנימציה מהממת וייחודית שלא נצפתה כמותה עד היום.

צהובה

ביישנית, אך מחפשת נואשות את החוצפה הפנימית שלה, כששרבוט עוקב אחריה לעיר הצבעים, צהובה מקבלת הזדמנות לצאת להרפתקה גדולה ותקן את הטעות שלה, אך היא חייבת להתעלות מעל הפחד הטבוע בה ואולי, רק אולי, להיות אמיצה.

כחול

כחול הוא חלקלק, פופולרי ואמיץ לפעמים אפילו עד כדי חוסר אחריות. כחול נוצץ וסימפטי הוא כוכב הרוק של עיר הצבעים. לפעמים הוא נראה מרוכז בעצמו, תמיד מתייחס לעצמו בגוף שלישי, כחול הוא חיובי, תומך והראשון להציע עזרה לחבריו.
כחול

אדומה

אדומה נועזת ומלאת אש, אשר יודעת הכול לא מתביישת לומר את אשר על ליבה. היא עקשנית שמסתירה נטייה לסימפטיה, בסוף אדומה מוותרת על המסכה של הקשוחה ומקשיבה לליבה.

חום

בוקר עם שפם ומבטא טקסני, חום הוא השריף של עיר הצבעים. היושרה והמנהיגות שלו הופכות אותו למתאים ביותר לתפקיד סמכותי, אך בשביל המקרה החירום הזה, הוא נאלץ לתת לחבורה החדשה את התפקיד של מגנים העיר.

שחור

על פני השטח, שחור הוא קודר עד צחוק, רק רואה את הכוס הריקה ומנבא את מותם שלו ושל חבריו בכול מני דרכים מוזרות ומטורפות. אך מתחת לפני השטח העיפרון השחור הרואה שחורות מתגלה כאמיץ ונאמן, אשר יעשה הכול בשביל חבריו

לבן

תאומו והפכו של שחור, אופטימי ללא תקנה ונוירוטי לבן פשוט רוצה שהשתמשו בו מדי פעם בציור, אך הצבע שלו אף פעם לא נבחר. לאורך הרפתקה, לבן מגלה שיש לו ערך רב כצבע והופך לגיבור בזכות עצמו.

ירוק

אנין, נאה ובררן, ירוק רק רוצה לשמור את כולם בתוך הקווים, יציבים ובזמן. המסע שלהם מלמד אותו להשתחרר מעט, ולגלות שחיים הרבה יותר מהנים עם את לפעמים מצייר מחוץ לקויים, ושאפילו מישהו קטנוני יכול להיות אמיץ וללא מורא.

גברת ורוד

קוסמטיקאית לטיפוח עצמי בעלת מבטא צרפתי אשר לפעמים יכולה להגזים, גברת ורוד מנהלת את הספא המקומי אשר לשם מגיעים צבעי הפסטל לנוח ולהתאושש אחרי יום ארוך של צביעה. אוהבת את חום ומראה את זה לכולם.

שרבוט

שרבוט נראה כמפלצת בגלל גודלו הגדול והחוסר יכולת שלו לדבר. בגלל שהוא צויר ללא פה כול מה שהוא יכול לעשות זה לגנוח. מפחיד! אך יש בשרבוט הרבה יותר משאנחנו יכולים לראות ובסוף הרפתקה הטבע האמתי שלו יוצא החוצה, להפתעתם של כולם בעיר הצבעים.

נט

עוזרו הנאמן והיפראקטיבי של שרבוט. ציור לא גמור ומשהו מעופף (האם הוא ציפור? עטלף? חרק?) היפראקטיבי אשר לא נותן חסום לפיו, נט מתופף מסביב באופן מתמיד, צוחק מהבדיחות של עצמו, אך הוא טוב לב, מצחיק ונאמן לשרבוט.

מלאו הציורים בצבעים השונים
משחקים

jigSaw

floopy-bee

memoryGame

spotTheDifference